lek. Paulina Linkowska
Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Szkolenie specjalizacyjne z chorób wewnętrznych oraz diabetologii odbyte w Klinice Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii, szkolenie specjalizacyjne z endokrynologii w Klinice Endokrynologii UCK.
Wieloletnia praktyka w placówkach prywatnych oraz państwowych. Stale podnoszone kwalifikacje dzięki udziałowi w kursach oraz licznych zjazdach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Endokrynologicznego, Andrologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.
W relacji lekarz-pacjent stawia na partnerstwo -niezbędne do uzyskania pozytywnego efektu leczniczego. W trakcie wizyt ustalany jest plan terapii lekowej oraz udzielane jest poradnictwo dietetyczne.

GABINET 3
dr n. med. Joanna Bautembach
Na co dzień zajmuje się małymi pacjentami
w Klinice Pediatrii Diabetologii i Endokrynologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Współpracuje z Ośrodkiem Chorób Rzadkich Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku gdzie zajmuje się powikłaniami endokrynologicznymi u pacjentów z dystrofią mięśniowa Duchenne'a. Poszerza swoją wiedzę na temat osteoporozy u dzieci i młodzieży.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.
Jest autorem i współautorem publikacji naukowych i autorem rozdziałów w podręcznikach medycznych. Uczestniczy w wielu polskich
i zagranicznych konferencjach i kursach w zakresie endokrynologii, w tym kursów usg tarczycy.

GABINET 2

Back to Top